pirmdiena, 2016. gada 26. septembris

Idiotiska lišķība


Latviski sentimentāli seklu „filmu režisors” un pūļa elks Streičs: „Mani kaitina, ka saka: latvieši ir maza tauta. Tā teikt ir apgrēcība. Tauta nav mērāma cilvēku skaitā vai aizņemtās teritorijas lielumā. Tauta mērāma citā dimensijā – laikā. Un mēs jau esam iegājuši laikā. Izgājuši cauri laikam. Nevis panīkuši, bet attīstījušies. Tauta ir garīga būtne, un tas ir Dieva dots jēdziens”.


2 komentāri:

  1. Idiotiska lišķība etniskā kolektīva (tautas) raksturošanā vienmēr izraisa pretīgas emocijas. Tas attiecās arī uz doto idiotisko lišķību. Idiotisko lišķību vienmēr pavada šausmīga demagoģija un aloģisms. Arī šis latviešu dāmu mīlulis ir visu saputrojis: latvieši ir gan iegājuši laikā, gan izgājuši cauri laikam. Sanāk, ka pašlaik latvieši nav saistīti ar laiku, ja jau viņi ir izgājuši cauri laikam. Riebīgs un reizē stulbs idiotisms ir lišķīgajos vārdos, kas var patikt tikai stulbeņiem un idiotiem.

    AtbildētDzēst
  2. Idiotiska lišķība etniskā kolektīva (tautas) raksturošanā vienmēr izraisa pretīgas emocijas. Tas attiecās arī uz doto idiotisko lišķību. Idiotisko lišķību vienmēr pavada šausmīga demagoģija un aloģisms. Arī šis latviešu dāmu mīlulis ir visu saputrojis: latvieši ir gan iegājuši laikā, gan izgājuši cauri laikam. Sanāk, ka pašlaik latvieši nav saistīti ar laiku, ja jau viņi ir izgājuši cauri laikam. Riebīgs un reizē stulbs idiotisms ir lišķīgajos vārdos, kas var patikt tikai stulbeņiem un idiotiem.

    AtbildētDzēst